Filtrovat podle
Filtrovat podle
Dostupnost
Cena
  • 169,00 Kč - 1 999,00 Kč

Absintové Doplňky

V naší nabídce absintových doplňků najdete jak krásné, ručně vyráběné absintové fontány, kvalitní absintové lžičky, repliky absintových skleniček, butylky, zapalovače Zippo, trička a také náhradní skla do absintových fontán.
Náš stále se rozšiřující sortiment absintových doplňků jsou výrobky nejvyšší možné kvality, jde o reprodukce se zaměřením na detail a v žádném případě u nás nenajdete levné kopie lžiček nebo absintových skleniček, které jsou často k dostání na různých internetových obchodech a aukcích.

Read moreShow less
Filtrovat podle
249,00 Kč
Černé bavlněné tričko s motivem zelené víly - Green Fairy Unikátní design víly sedící na absintové sklenici se lžičkou 100% bavlna, jemné a pohodlné, originální design Absinthe Original Originální černé triko s...
Sada dvou absintových skleniček Pontarlier a kvalitních lžiček na absint. Sada dvou absintových skleniček Pontarlier a kvalitních lžiček na absint.
-22,00 Kč
Časově omezená nabídka
Vyprodáno
594,00 Kč 616,00 Kč
Sada dvou absintových sklenic Pontarlier a dvou lžiček na absinth Toulouse Lautrec 2x absintová lžička Toulouse Lautrec - kvalitní reprodukce původní absintové lžičky 2x absintová sklenice Pontarlier - perfektní...
Zobrazení 1-4 z 4 položek

Menu

Settings

Create a free account to use wishlists.

Přihlásit