Zapalovač Zippo Absinthe

  • Zapalovač Zippo Absinthe s unikátním designem inspirovaným zelenou vílou
  • Každý, vysoce leštěný zapalovač je dodáván v originální krabičce
  • Tato edice zapalovačů je limitována omezeným počtem kusů
  • Tento unikátní La Fée Verte design zapalovače byl uveřejněn v časopise Playboy
Read more
Informujte mě, až bude k dispozici

Hlídací pes

Seznam
Popis zboží

Zapalovač Zippo Absinthe je naprosto ideálním dárkem nejen pro příznivce pravého absinthu. Tento unikátní zapalovač s designem Absinthe je díky své ojedinělosti taktéž naprostou sběratelskou raritou! Každý příznivec zapalovačů Zippo bude potěšen tímto novým designem, který je k dispozici jen a pouze od Absinthe Original. S kresbami vytvořenými americkým umělcem Kyle Cunninghamem, patří tyto zapalovače k vyjímečným kouskům, vyráběným pouze v omezených sériích. Zapalovač, který byl navržen v New Yorku pro Absinthe Original si získal obrovskou popularitu i díky tomu, že byl uveřejněn v americkém vydání časopisu Playboy. Každý zapalovač Zippo je vyroben z vysoce leštěného chromu s unikátním kvalitním potiskem "Zelené Víly". Tato edice je omezena na několik stovek kusů, a není nikde jinde v prodeji. Každý zapalovač je dodáván v originálním pouzdře se záručním listem.

Věděli jste, že...?
V roce 1932 se americký obchodník George G. Blaisdell rozhodl, že se pokusí vyrobit zapalovač, který bude odolný proti větru a jeho plamen nezhasne ani při obtížných klimatických podmínkách. Jeho snaha byla nakonec zakončena úspěchem a rok poté byl vyroben první zapalovač kterému byl dán název Zippo. Zapalovače Zippo si brzy získali miliony obdivovatelů a uživatelů po celém světě pro svoji velkou spolehlivost a unikátnost. Již od první výroby v roce 1932 byly zapalovače Zippo prodávány s doživotní zárukou. Za 70 let svojí existence se díky rozmanitosti tvarů a designu staly také oblíbeným sběratelským artiklem nejen v USA, Japonsku, Austrálii, Itálii, ale také i v Čechách.

Read more
Detaily produktu
zippo_01
Recenze a hodnocení
K tomuto zboží nejsou zatím žádné recenze.
Další zboží ve stejné kategorii
Absinthová Fontána Lady - replika originální fontány se čtyřmi kohoutky Skleněná nádoba na 2 litry vody, celková výška cca 60cm Ruční práce, foukané sklo, plně funkční dekorativní doplněk každého baru Jedna z...

Menu

Settings

QR kód

Pro využití seznamu se musíte přihlásit.

Sign in