Absintová Fontána

  • Elegantní, ručně vyráběná art deco absinthová fontána se čtyřmi kohoutky
  • Reprodukce původní Belle Epoque absintové fontány z období 19. století
  • Díky čtyřem kohoutkům lze napouštět vodu až do čtyř sklenic najednou
  • Součástí balení je i stručná historie absintu a koktejlové recepty

Hlídací pes

Porovnat0
Seznam
Popis zboží

Tato elegantní art deco absinthová fontána se čtyřmi kohoutky je naší nepopulárnější fontánou, jde o nejznámější a pravděpodobně nejkrásnější repliku původní absintové fontány z období belle epoque! Ručně odlévané sklo a leštěný kov dělá z této krasavice jedinečný sběratelský kus, který se bude vyjímat na stole každého milovníka absintu. Pomocí této fontány lze snadno připravit několik skleniček absintu najednou, příprava každé sklenice s absintem se tak stane jedinečným zážitkem! Výška ke kohoutku je 22cm, vejde se tak pod něj i velká absintová sklenice. Fontána obsahuje 4 kohoutky, odjímatelné kovové víčko a uvnitř skleněného cylindru kovový filtr na vodu. Tato kvalitní replika originální fontány je ve stříbrné barvě s matným povrchem.

Během uplynulých let jsme dodali naše absintové fontány nejenom tisícům spokojených zákazníků po celém světě, ale také do nespočet barů a restaurací v Londýně, New Yorku, Tokyu nebo třeba v Paříži. Naše fontány účinkovaly ve filmech a jsou pravidelně spolu s absintovými sklenicemi dodávány do filmových studií. Nyní můžete i vy vlastnit tuto krásnou, absintovou fontánu a vytvořit si tak jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru při popíjení absintu s přáteli.

Absintové sklenice, lžičky na absint ani absint nejsou součástí balení. Absintové sklenice a lžičky je tak nutno objednávat samostatně.

Detailní návod na absintový rituál najdete v naší sekci absintových rituálů.

Detaily produktu
fountain_01

Parametry

Objem
2 litry
Výška
52 cm
Výška kohoutků
22 cm
Materiál
mosaz a sklo
Recenze a hodnocení
K tomuto zboží nejsou zatím žádné recenze.
Další zboží ve stejné kategorii

Menu

Settings

QR kód

Pro využití seznamu se musíte přihlásit.

Sign in