Absintová Fontána

  • Elegantní, ručně vyráběná art deco absinthová fontána se čtyřmi kohoutky
  • Reprodukce původní Belle Epoque absintové fontány z období 19. století
  • Díky čtyřem kohoutkům lze napouštět vodu až do čtyř sklenic najednou
  • Součástí balení je i stručná historie absintu a koktejlové recepty
Read more
Seznam
Popis zboží

Tato elegantní art deco absinthová fontána se čtyřmi kohoutky je naší nepopulárnější fontánou, jde o nejznámější a pravděpodobně nejkrásnější repliku původní absintové fontány z období belle epoque! Ručně odlévané sklo a leštěný kov dělá z této krasavice jedinečný sběratelský kus, který se bude vyjímat na stole každého milovníka absintu. Pomocí této fontány lze snadno připravit několik skleniček absintu najednou, příprava každé sklenice s absintem se tak stane jedinečným zážitkem! Výška ke kohoutku je 22cm, vejde se tak pod něj i velká absintová sklenice. Fontána obsahuje 4 kohoutky, odjímatelné kovové víčko a uvnitř skleněného cylindru kovový filtr na vodu. Tato kvalitní replika originální fontány je ve stříbrné barvě s matným povrchem.

Během uplynulých let jsme dodali naše absintové fontány nejenom tisícům spokojených zákazníků po celém světě, ale také do nespočet barů a restaurací v Londýně, New Yorku, Tokyu nebo třeba v Paříži. Naše fontány účinkovaly ve filmech a jsou pravidelně spolu s absintovými sklenicemi dodávány do filmových studií. Nyní můžete i vy vlastnit tuto krásnou, absintovou fontánu a vytvořit si tak jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru při popíjení absintu s přáteli.

Absintové sklenice, lžičky na absint ani absint nejsou součástí balení. Absintové sklenice a lžičky je tak nutno objednávat samostatně.

Detailní návod na absintový rituál najdete v naší sekci absintových rituálů.

Read more
Detaily produktu
fountain_01

Parametry

Objem
2 litry
Výška
52 cm
Výška kohoutků
22 cm
Materiál
mosaz a sklo
Recenze a hodnocení
K tomuto zboží nejsou zatím žádné recenze.
Další zboží ve stejné kategorii
1 690,00 Kč
Náhradní sklo do absintové fontány se čtyřmi kohoutky. Tato náhradní skleněná nádoba je dodávána samostatně, bez kohoutků Náhradní sklo je opatřeno dekorativním vzorem po obvodu Horní víčko, kovový filtr nebo...

Menu

Settings

QR kód

Pro využití seznamu se musíte přihlásit.

Sign in