Měděná Absintová Fontána Lady

  • Měděná Absintová Fontána Lady - replika originální fontány se čtyřmi kohoutky
  • Skleněná nádoba na 2 litry vody, kovové kohoutky, celková výška cca 60cm
  • Ruční práce, foukané sklo, plně funkční dekorativní doplněk každého baru
  • Limitovaná edice jedné z nejoblíbenějších a nejprodávanějších absintových fontán
Read moreShow less
3 553 Kč
obvykle expedujeme během 2 dnů
Skladem
Reference:
fountain_copper
Oblíbené
Popis

Absintové fontány jsou nejlepším způsobem, jak si dokonale užít absint společně s přáteli. Většina absintových fontán na trhu jsou buď laciné, nekvalitní napodobeniny nebo obludné, skleněné nádoby. My však hrdě zpracováváme a vytváříme originální repliky funkčních fontán, které nejen plní svůj účel, ale září stejně jako ty, které zdobily stoly v kavárnách za dob Belle Époque.

Fontána umožňuje díky čtyřem kohoutkům pravidelně kapat ledovou vodu do sklenek, rozpouštět kostky cukru nad vaším oblíbeným absintem a zároveň zředit jeho obsah alkoholu na ideální úroveň pro správný absintový požitek. Ovládnutí umění absintové magie lze dosáhnout pouze se správnou fontánou; proto je stejně důležitá jako absint sám.

Měděná absintová fontána je vyrobena metodou pevného lití s vysoce kvalitními materiály před unikátním procesem pokovení mědí. Vyznačuje se tak atraktivním, zářivým odstínem růžového zlata, který okamžitě zaujme. Přesně díky tomu je dílo tak jedinečné a neopakovatelné. Exkluzivní vzhled dělá z tohoto kousku nutnost v každé kolekci absintu.

Každá součást této fontány je ručně vyráběná řemeslníky, mistry ve svém oboru a je velmi obtížná na výrobu. To je jeden z důvodů, proč není nikde jinde k dispozici, jsme tak první, kdo představil měděnou absintovou fontánu absintové komunitě. Pro vaše potěšení nabízíme omezený počet těchto nádherných kousků exkluzivně pouze v Absinthe Original. I proto je tato fontána dražší než jiné kovové absintové fontány.

Každá měděná absintová fontána je pečlivě zabalena, abychom zajistili, že dorazí neporušená. Fontány balíme nesmontované, vyžadují tedy menší zručnost a snadnou montáž.

DŮLEŽITÉ: veškeré naše absintové fontány jsou replikami fontán z 19. století, jsou vyráběny výhradně ručně, což dělá z každé fontány jedinečný originál. Vzhledem k ruční výrobě a k tomu, že jsou používány formy vyrobené podle starých, originálních fontán tak může docházet k drobným nedokonalostem, jako jsou zdánlivé prasklinky nebo např. bublinky ve skle. Nejedná se o kazy nebo závady, naopak to dělá každou fontánu jedinečnou. Pokud sháníte perfektně čisté a dokonalé fontány, je nutné hledat v obchodech prodávajících čínské, sériově vyráběné zboží.

Pokyny pro péči o absintové fontány
Naše fontány byly před opuštěním naší továrny testovány vodou a poté znovu zkontrolovány v našich skladech před expedicí. Před použitím fontány doporučujeme skleněnou nádobu umýt ručně lehce jarovou vodou o pokojové teplotě a vodou propláchnout trubičky s kohoutky. Při mytí skla buďte vždy extrémně opatrní a nikdy nepoužívejte horkou vodu. Je třeba se za každou cenu vyhnout velkým teplotním výkyvům. Sklo nemá rádo náhlé a prudké změny mezi horkou a studenou vodou. Při použití nebo mytí skleněné nádoby je tak třeba se vyvarovat rychlých teplotních změn. Skleněnou nádobu ani žádné další díly fontány nemyjte v myčce na nádobí.

Read moreShow less
Detaily produktu

Parametry

Barva
rose gold
Materiál
mosaz a sklo
Výška kohoutků
31 cm
Výška
60 cm
Objem
2 litry
fountain_copper
Recenze a hodnocení
Zatím žádné hodnocení
Mohlo by se vám líbit
115 Kč
Replika krásné absintové lžičky s unikátním designem ve tvaru listu Kvalitní lžička je ideální doplněk absintové fontány a absintových skleniček Tvarovaná tak, aby kostka cukru zůstala na vrchu, nesjížděla a...
Sada dvou absintových skleniček Pontarlier a kvalitních lžiček na absint. Sada dvou absintových skleniček Pontarlier a kvalitních lžiček na absint.
-22 Kč
Časově omezená nabídka
504 Kč 526 Kč
Sada dvou absintových sklenic Pontarlier a dvou lžiček na absinth Toulouse Lautrec 2x absintová lžička Toulouse Lautrec - kvalitní reprodukce původní absintové lžičky 2x absintová sklenice Pontarlier - perfektní...
148 Kč
Absintová sklenička Pontarlier patří mezi nejprodávanější absintové sklenice Sklenice navržena speciálně pro servírování absintu Kvalitní a krásná replika původní absintové sklenice z 19. století Masivní...
140 Kč
Replika původní absintové sklenice Versailles, reprodukce skleničky z 18. století Na sklenicích je vyražen nádherný motiv mušlí a květin inspirovaný historickým palácem ve Versailles. Sklenice je vyrobena v...
3 305 Kč
Absintová Fontána Lady - replika originální fontány se čtyřmi kohoutky Skleněná nádoba na 2 litry vody, celková výška cca 60cm Ruční práce, foukané sklo, plně funkční dekorativní doplněk každého baru Jedna z...

Menu

Settings

Create a free account to use wishlists.

Přihlásit