Náhradní Sklo Do Fontány

  • Náhradní sklo do absintové fontány se čtyřmi kohoutky.
  • Tato náhradní skleněná nádoba je dodávána samostatně, bez kohoutků
  • Náhradní sklo je opatřeno dekorativním vzorem po obvodu
  • Horní víčko, kovový filtr nebo kohotky nejsou součástí balení
Read moreShow less
1 890,00 Kč
obvykle expedujeme během 2 dnů
Skladem
Reference:
sklo
Oblíbené
Popis

Rozbilo se vám sklo ve vaší absintové fontaně? Nezoufejte! Máme náhradní skla do absintových fontán!

Náhradní sklo do absintové fontány nazývané také kalich či nádoba. Absinthe Original je jediným internetovým obchodem, který tyto náhradní skla do absintových fontán prodává. Tato skleněná nádoba je vhodná pouze do velkých absintových fontán se čtyřmi kohoutky prodávaných na našich stránkách. Nebude pasovat do jiných fontán, obzvláště pak do malých absintových fontánek se dvěma kohoutky. Tento skleněný kalich je dodáván tak, jak je vyobrazen, bez stojanu, avšak s horní i dolní kovovou přírubou. Na skle je dekorativní motiv a decentně gravírované logo Absinthe Original. Tato náhradní skleněná nádoba je dodávána samostatně v ochranném balení.

Vnější závit na náhradním skle do fontány má rozměr 97mm tak, jak je vyobrazeno na obrázku. Jestliže má tedy vaše fontána vnitřní rozměr závitu 97mm, bude toto náhradní sklo do ní s největší pravděpodobností pasovat.

Ve velmi omezeném množství máme též k dispozici náhradní skla do malých fontán se dvěma kohoutky, které jsou k dostaní na našich webových stránkách. V případě potřeby nás kontaktujte.

Read moreShow less
Detaily produktu
sklo
Recenze a hodnocení
Zatím žádné hodnocení
Další zboží ve stejné kategorii
Vyprodáno
3 999,00 Kč
Absinthová Fontána Lady - replika originální fontány se čtyřmi kohoutky Skleněná nádoba na 2 litry vody, celková výška cca 60cm Ruční práce, foukané sklo, plně funkční dekorativní doplněk každého baru Jedna z...
Vyprodáno
3 990,00 Kč
Elegantní, ručně vyráběná art deco absinthová fontána se čtyřmi kohoutky Reprodukce původní Belle Epoque absintové fontány z období 19. století Díky čtyřem kohoutkům lze napouštět vodu až do čtyř sklenic najednou...

Menu

Settings

Create a free account to use wishlists.

Přihlásit