Absintová Lžička Fleches

  • Replika absintové lžičky vytvořená podle originální lžičky Les Fleches z 19. století
  • Lžička pro tradiční metodu přípravy absintu s cukrem a vodou
Read moreShow less
130,00 Kč
obvykle expedujeme během 2 dnů
Poslední kusy skladem
Reference:
spoon_fleches
Oblíbené
Popis

Kvalitní chromovaná absintová lžička určená na překapávání cukru. Replika vytvořená podle originální lžičky les fleches z 19. století. Tato lžička na absinth tvoří nedílnou součást výbavy, pokud si chcete absinth vychutnat tradiční metodou s překapáváním.

Tradiční absinthová receptura:
Nejprve se naplní absinthová sklenka cca 2-3 díly absinthu a na její horní okraj se opatrně položí tato absintová, speciálně upravená lžička, na kterou následně umístíte hrudku cukru (v případě, že chcete opravdu dodržet postup, jinak zcela postačí kostka cukru). Po té se z karafy nebo z absintové fontány pomalinku přez cukr do sklenky dolévá ledová voda, až se cukr rozpustí a poměr vody k absinthu je cca pět ku dvěma, dle požadované chuti. Emeraldový absinth uvolní směsici vůní, barva se pomalinku změní a pak už jen stačí lžičkou absint zamíchat a pomalu jej popíjet.

Přečtěte si, jak dlouho trvá odstranění alkoholu z krevního oběhu. Najdete i odpověď na velmi častou otázku, jak snížit obsah alkoholu rychleji?

Read moreShow less
Detaily produktu
spoon_fleches
Recenze a hodnocení
Zatím žádné hodnocení
Další zboží ve stejné kategorii
149,00 Kč
Absintová sklenička Pontarlier patří mezi nejprodávanější absintové sklenice Navržena speciálně pro servírování absintu Kvalitní a krásná replika původní absintové sklenice Masivní sklenice, vhodná i do myčky na...
Vyprodáno
3 489,00 Kč
Fontána na absint Lady mini se dvěma kohoutky, zmenšená verze populární absintové fontány Objem nádoby 1,5 litru, celková výška 49cm, výška kohoutků 31cm Ideální na párty nebo jako originální dárek k narozeninám,...

Menu

Settings

Create a free account to use wishlists.

Přihlásit